Pristatymas ir sąlygos

Gėlės į namus Vilniuje, gėlių pristatymas Vilniuje, o taip pat puokščių ir dovanų krepšeliai. Mes žinome kaip, perkant gėles pas mus, suteikti Jums malonumą!

PRISTATYMO DATA IR LAIKAS

Gėles pristatome tik Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Pristatymai vykdomi pirmadienį – šeštadienį nuo 9:00 iki 21:00 valandos. Sekmadieniais nedirbame!

Gėles galima užsakyti tą pačią dieną arba pasirūpinti iš anksto (prieš 2-3 dienas). Egzotines ir nesezonines gėles siūlome užsisakyti ne vėliau kaip prieš savaitę.

Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 13.00 val.

Datą ir laiką renkasi klientas, pildydamas užsakymą. Gėlės į namus ir gėlių pristatymas Vilniuje vykdomas saulesgele.lt – gėlių pristatymo tarnybos. Gėles pristatysime po 3-4 valandų nuo užsakymo (jeigu mokama grynais) arba mokėjimo (atsiskaitant bankiniu pavedimu) patvirtinimo.

PRISTATYMO KAINA

  • Vilniaus miestas – nemokamai
  • Vilniaus rajonas – 15 euru

GĖLIŲ PRISTATYMAS TIKSLIU LAIKU

Laikas skaičiuojamas 1 valandos tikslumu (8:00-9:00 , 10:00-11:00 ir t.t). 10 € (papildomas mokestis).

Tikslaus laiko negalime garantuoti Šv.Kalėdų, Kūčių, Naujųjų metų, Šv. Valentino, Kovo 8, Mamos ir Tėvo dienomis.

GĖLIŲ PRISTATYMAS BE GAVĖJO ADRESO – TAI ĮMANOMA !!!

Jūs nežinote gavėjo adreso ? Nesijaudinkite! Praneškite mums Jo telefono numerį, vardą ir mes asmeniškai susitarsime dėl laiko ir vietos. Visa tai galite padaryti pildant užsakymą ir įrašant gavėjo telefono numerį skiltyje „Gavėjo duomenys „.
Paslauga nemokama.

ANONIMINIS GĖLIŲ PRISTATYMAS VILNIUJE

Anoniminis gėlių pristatymas Vilniuje nemokamai – paslauga tikrų siurprizų mėgėjams. Internetu užsakę šią paslaugą, galite būti ramūs – neišduosime ką pristatysime ir nuo ko, jeigu tik patys nenorėsite pasirašyti atvirutėje. Šią paslaugą galite užsisakyti pažymėję ją skiltyje „Papildomos paslaugos „.
Paslauga nemokama.

Gėlės internetu ir gėlių pristatymas Vilniuje nebrangiai tik internetinėje parduotuvėje Saulės Gėlė.

GĖLĖS Į NAMUS, DARBĄ, LIGONINĘ AR VIEŠBUTĮ….

Mes pristatome gėlės ne tik namų, bet taip pat ir darbo adresu. Viešbutyje (ligoninėje) gėles pristatome į kambario (palatos) numerį, kurį nurodė klientas. Jei jūs užmiršote kambario (palatos) numerį, bet žinote įstaigos pavadinimą, to visiškai pakanka, kad įteiktume gėles tiesiai gavėjui į rankas.
Paslauga nemokama.

GAVĖJO ĮSPŪDŽIAI

Nauja paslauga, kurią galite gauti tik Saulesgėlė.lt internetinėje parduotuvėje.

Brangus Jums žmogus aprašys savo jausmus, kuriuos patyrė gaudamas dovaną. Mes persiųsime šią brangią žinutę į Jūsų nurodytą elektroninį paštą. Paslauga negalima tik gavėjo atsisakymo atveju.
Paslauga nemokama.

Mūsų misija – padovanoti šypseną Jums ir Jūsų artimui.

NUOTRAUKA GAVIMO METU

Saulės Gėlė komanda, nufotografuos įteikimo momentą. Tai mūsų dovana Jums, nes leidžiate mums dovanoti šypsenas, kuriomis norime dalintis. Paslauga gali būti neįmanoma tik tuo atveju, jei pats gavėjas nesutiks fotografuotis. Nuotrauką persiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.

ATASKAITA APIE UŽSAKYMĄ

Užsakymo apmokėjimo, vykdymo, ir pristatymo ataskaitą Jūs galite sekti bet kuriame savo įrenginyje, kuriame yra interneto ryšys, tiesiog suveskite vartotojo vardą ir slaptažodį. Juos gausite į savo elektroninį paštą, padarę užsakymą. Patvirtinimas apie įvykdytą užsakymą bus išsiųstas sms žinute ir į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.
Paslauga nemokama
.

DĖMESIO!

Pristatymo vietoje kurjeris laukia 15 minučių. Jei gavėjo nėra, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje kur turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti puokštę, tada kurjeris atveža ją atgal į biurą.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris ar pateiktas adresas buvo nepilnas, ir neturėjome galimybės susisiekti su užsakovu. Jei gavėjo nerandame, bandome susisiekti su gavėju ir pristatyti gėles Jam tinkamu laiku, per 24 valandas nuo pirmo bandymo pristatyti, bet ne vėliau kaip iki 21 val. Nepavykus pristatyti užsakymo, Vilniuje ir jo rajone (už papildomą 15€ mokestį) gėles pristatysime kitu kliento nurodytu adresu. Jei tai nebus įmanoma, pinigai už prekes ir paslaugas grąžinami nebus. Nusiskundimai dėl kokybės iš gavėjo priimami tik prekės įteikimo metu. Jei gavėjas nenori priimti gėlių, pinigai užsakovui negražinami, bet dar tą pačią dieną už papildomą mokestį Vilniuje ir jo rajone mes Jas pristatysime ten kur Jums patogu. Jei klientas atsisako suteikti naujos informacijos apie tai kur pristatyti prekes, mes pasiliekame teisę spręsti ką su jomis daryti toliau, pinigai už paslaugas ir prekes negrąžinami.
Atsiprašome už nepatogumus. Ačiū.

 

KEITIMAS

Kartais mums tenka daryti gėlių sukeitimą, išsaugant puokštės išvaizdą ir kainą. Ne visos gėlės yra prieinamos šiuo momentu. Vyrauja sezoninės gėlės.

Visi gėlių keitimai puokštėse daromi suderinus su klientu. Jei gėlių keitimo metu mums nepavyktų susisiekti su užsakovu, tam kad įvykdyti užsakymą laiku, pasiliekame teisę, padaryti keitimą savo nuožiūra, gali būti nesezoninės gėlės keičiamos sezoninėmis bei skirtis gėlių atspalviai nuo matytų nuotraukoje. Nei kaina nei puokštės dydis nuo to nesikeis.

GĖLIŲ IR PUOKŠČIŲ PRISTATYMAS VILNIUJE. INTERNETINĖ GĖLIŲ PARDUOTUVĖ SAULĖS GĖLĖ – JŪSŲ PATIKIMAS GĖLIŲ PRISTATYMO PARTNERIS.

Mūsų siūlomos gėlės internetu ir gėlių pristatymas Vilniuje patenkins klientą 100 %!

PRIVATUMO POLITIKA

  1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja  elektroninės parduotuvės (toliau – www.saulesgele.lt ) ir www.saulesgele.lt kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

1.3 E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.saulesgele.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

1.4 Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

  1. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

2.1 www.saulesgele.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

2.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.

2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.

2.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.

2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.

2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.

2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

2.2 www.saulesgele.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;

2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

  1. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.

3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

  1. Registracijos pateikimo taisyklės

4.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

  1. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas

5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją pranešdamas apie tai adresu …. arba telefonu …. .

  1. Slapukai (angl. cookies)

6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

  1. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

7.1 www.saulesgele.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@saulesgele.lt